GG League/Maciej Kołek

Niemal półtoraroczny członek zespołu x-kom Team opuszcza szeregi drużyny. Pogłoski o nowym trenerze zaczynają się sprawdzać.

Adrian „IMD” Pieper był trenerem zespołu CS:GO od czasu występów w Venatores, które w późniejszym czasie firma x-kom przejęła. Manager drużyny potwierdza jednocześnie, że stanowisko „IMD” przejmie osoba niebędąca narodowości polskiej. Nowy trener natychmiast przejął stery i znajduje się już na zgrupowaniu wraz z zawodnikami. Nowy nabytek organizacji ma być przedstawiony
11 marca w godzinach popołudniowych.

X-kom Team przebywa do 12.03 na bootcampie w Kleszczowie, gdzie przygotowuje się do kilku międzynarodowych turniejów – m.in. ECS Pinnacle Cup, Legend Series oraz CS.Money Premier. W dwóch ostatnich przypadkach, turnieje posiadają lanowe finały w Los Angeles oraz Moskwie.

Stanowisko w tej sprawie objął Mateusz „Sówek” Kowalczyk – manager drużyny:
Z ostatnim dniem marca swoją przygodę z x-kom team kończy Adrian Pieper. Chciałem mu serdecznie podziękować za wkład w projekt, który tworzył prawie od podstaw. IMD ma ugruntowana pozycje na polskim rynku i z pewnością nieraz nasze ścieżki się jeszcze skrzyżują. Wielkie podziękowania za wszystko, co zrobiłeś. My zaś będziemy kontynuować obraną drogę, która ma nas zaprowadzić na szczyt. Rolę Adriana przejmie nowy trener, który już teraz przebywa z zawodnikami w Kleszczowie podczas bootcampu.