Na brak emocji polscy fani narzekać na pewno dzisiaj nie będą! W przedostatnią niedzielę września w grze pojawiło się nie tylko Illuminar Gaming i Virtus.Pro, ale także PACT, które już za kilka chwil zmierzy się z HAVU!

Polsko-fińskie starcie rozgrywane będzie w ramach półfinału górnej drabinki szóstego sezonu turnieju OGA Counter PIT by AMD and Sapphire. W poprzednim meczu w ramach tych rozgrywek Polacy pokonali rosyjskie pro100 2:0, a Finowie z lekkimi problemami wygrali z Windigo. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w tym roku już dwa razy, jednak za każdym razem triumfowała ekipa „hoody’ego”. W maju HAVU ograło PACT w kwalifikacjach do Dreamhack Summer, a w lipcu oba zespoły grały w ramach piątego sezonu OGA Counter PIT. Do trzech razy sztuka?

Ostatnie wyniki zespołu „lunAtica” nie wyglądają najgorzej. Udało im się pokonać m.in. adwokacik, Heretics oraz wspomniane wyżej pro100. Finowie natomiast mają na swoim koncie serię trzech zwycięstw z rzędu. HAVU pokonało ostatnio Japaleno, Windigo oraz Sj.

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 20:00, a oba zespoły zmierzą się w formacie B03. Transmisję z tego pojedynku znajdziecie na kanale ruhub oraz counterpit. Polskiego streamu prawdopodobnie nie zobaczymy.

Przeczytaj:  ESL One Cologne 2018 zakończone!