Autobiografia Zeusa została wydana w 2019 roku, jednak pierwotna wersja dostępna była tylko w języku rosyjskim. Ukraiński zawodnik, który aktualnie jest już na emeryturze zdecydował się pójść o krok dalej i zaprezentować swoją autobiografię w języku angielskim, co zapewne spowoduje znaczny wzrost nabywców.

Danylo „Zeus” Teslenko ma za sobą udaną przeszłość, jeśli chodzi o Counter-Strike’a. Teslenko przywdziewał barwy Natus Vincere oraz Gambit, z którym udało mu się wywalczyć jedyny triumf na Majorze. Mowa tutaj o PGL Majorze, który miał miejsce w 2017 roku w Krakowie. To własnie wtedy Gambit okazało się najlepsze w Polsce. Jednak to Na’Vi jest tą ekipą z którą Zeus osiągnął najwięcej.

Swoją drogą, jest to świetna inicjatywa. Możliwość przeczytania takiej książki, wydanej przez swojego idola to poniekąd spełnienie marzeń. Kto wie, może w przyszłości Zeus postanowi wydać swoją autobiografię w języku polskim. Jednak jeszcze lepszą opcją byłoby ujrzenie autobiografii któregoś, z polskich zawodników!

fot. DreamHack