Wiemy już z kim zmierzy się AGO Esoprts, w meczu ćwierćfinałowym StarSeries i-League S5. Jastrzębie będą musiały stawić czoła North. Przypomnijmy tylko, że Duńczycy wyszli z grupy z bilansem trzech wygranych meczy do dwóch przegranych. AGO prezentuje się tutaj znacznie lepiej, Polacy opuścili fazę grupową już w środę, z wynikiem trzech wygranych spotkań i ani jednej porażki. AGO na swojej drodze do półfinału pokonało takie potęgi jak mousesports, czyli czwarty najlepszy zespół świata. Do spotkania Jastrzębie podchodzą  jako zdecydowany faworyt. Póki co na turnieju rozgrywanym w Kijowie, to właśnie polscy zawodnicy prezentują się najlepiej, jeśli chodzi o liczbę straconych map(tylko jedna).

Ćwierćfinał odbędzie się jutro o godzinie 12, zaraz po meczu Liquid vs NRG. Transmisję z tego i innych ćwierćfinałowych spotkań w języku polskim będzie można oglądać na tym kanale. A w taki sposób prezentuje się drabinka wsysztkich spotkań ćwierćfinałowych zaplanowanych na jutro:

09:00 Liquid vs NRG
12:00 AGO Esporst vs North
15:00 mousesports vs Nip
18:00 SK vs Natus Vincere

Jak widać czekają nas naprawdę interesujące spotkania. Na potencjalnie najlepszego rywala, czyli NaVi, AGO trafi dopiero w finale, czego jastrzębiom życzymy z całego serca.