ACTINA wraz z profesjonalną organizacją PACT wkracza na kolejny poziom wtajemniczenia w scenę esportową. Tym razem włodarze podzielili się informacją o nowo powstałym gaming housie.

Warszawski dom ulokowany w bardzo dobrej lokalizacji pozwala na trening drużyn z każdej dyscypliny. Co prawda będzie to główna baza treningowa ACTINA PACT, jednak znajdzie się tutaj miejsce dla młodych zespołów, również tych żeńskich. Trzypiętrowy budynek z ogrodem oferuje kuchnię, strefę wypoczynku, miejsce do treningu esportowego oraz sypialnie. Co ciekawe, jednocześnie mogą trenować tutaj dwa zespoły.

ACTINA chce umożliwić perspektywicznym zawodnikom trening w bardzo dobrych warunkach, dzięki czemu możemy spodziewać się wielu projektów, w których nagrodą będzie pobyt w ACTINA HOUSE.

Kolejne informacje związane z GH znajdziecie w social mediach ACTINA. Pierwszym gościem, który przetestuje budynek będzie drużyna Illuminar Gaming – Mistrzowie Polski LoL oraz zwycięzcy Ultraligi. Kolejnymi użytkownikami zostaną natomiast zawodnicy ACTINA PACT z dywizji CS:GO oraz Zula.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});