Czwarty sezon turnieju od LOOT.BET trwa w najlepsze. Zarówno Aristocracy, jak i PACT są o krok od fazy play-off, jednak nie każdy może zaznać tego szczęścia. Dziś do walki przystąpi najlepszy polski miks – Adwokacik.

Spotkanie planowo powinno rozpocząć się o godzinie 15:30. Drużyna pod skrzydłami „SZPERA” ma przed sobą czas wielu emocji. Już za kilka dni startuje bowiem V4 Future Sports Festival, na którym zmierzą się między innymi z MIBRem. W pierwszym pojedynku turnieju od LOOT.BET, Adwokacik nie poradziło sobie z PACT, jednak nie był to mecz bez walki. „SZPERO” i spółka dzielnie walczyli, a o ich przegranej zaważyły drobne błędy.

Unique natomiast przegrało swoje spotkanie z Copenhagen Flames w o wiele gorszym stylu. Łącznie na dwóch mapach zdobyli 16 oczek, więc nie możemy powiedzieć, by był to mecz walki. Ich wcześniejsze występy również nie należą do udanych, bowiem zaliczyli potknięcia z takimi ekipami jak maquinas, HAVU czy Heretics. Taki obraz obu drużyn może stawiać Adwokacik w roli faworyta, jednak spotkanie na pewno nie będzie łatwe, tym bardziej, że mecz rozgrywać się będzie w systemie BO3.

Przeczytaj:  TOP 20 zawodników HLTV w oczach ER24

„SZPERA” i spółkę będziemy mogli obejrzeć na polskim kanale UCC w serwisie Twitch. Zasiądźcie przed odbiornikami i od 15:30 kibicujcie rodakom!