Premiera FIFY 20 nadchodzi wielkimi krokami. Już za tydzień gra będzie dostępna w usłudze EA Access. Na temat najnowszej produkcji EA Sports wiemy już prawie wszystko, łącznie z listą piosenek, które będą nam umilać rozgrywkę!

W tym roku, w związku z dodaniem do gry trybu VOLTA, zamiast jednej playlisty, będą dostępne dwie. Utworem przewodnim w tym roku będzie absolutna nowość, a mianowicie „Que Calor” w wykonaniu Major Lazer, J Balvin oraz El Alfa. Łącznie w grze będziemy mogli usłyszeć ponad 100 utworów, wykonywanych przez artystów z ponad 20 krajów. Wśród nich znaleźli się muzycy tacy jak amerykański DJ Diplo, ikona grime – Skepta, gwiazdy indie rock – Another Sky, gwiazda australijskiego elektropopu – Flume, czy wspomniany wyżej Major Lazer.

Oprócz utworów w języku angielskim, w grze usłyszymy trochę hiszpańskich i skandynawskich klimatów. Wśród utworów z półwyspu iberyjskiego znajdziemy takie tytuły jak wspomniany „Que Calor” i „Tiempo” w wykonaniu Alberta Gonzaleza.

Ścieżka utworów stworzona specjalnie dla trybu VOLTA zawiera 70 utworów. Wśród autorów znajdujących się na liście utworów, możemy ujrzeć takie gwiazdy jak norweski artysta JB Scofield, legendarny włoski DJ Benny Benassi, Brazylijski DJ Leo Justi, duet z Chicago Louis The Child oraz nominowany do nagrody Grammy Anderson .Paak.

Przeczytaj:  Pierwszy turniej FUT CHAMPIONS CUP startuje już w piątek! Czego możemy się spodziewać po turnieju w Bukareszcie?

Jak co roku na początku gry wszyscy posiadacze zakupionej przed premierą pełnej wersji gry otrzymają w FUT zestaw strojów zaprojektowanych przez producentów kilku utworów dostępnych w FIFIE 20. Wśród wybranych artystów znajdują się Flume, Sofi TukkerGoldLink, oraz Judah & the Lion,

Pełną listę 103 utworów znajdziecie na dwóch playlistach dostępnych w serwisach Spotify, Deezer oraz Apple Music. Spis dostępny jest również na stronie EA, a traficie do niego poprzez ten link.