Chwilę po zakończeniu trwającego jeszcze spotkania Izako Boars vs ad hoc, do walki o awans do fazy play-off LOOT.BET staną zawodnicy adwokacik. O godzinie 19:00, „Szpero” i spółka zmierzą się z zawodnikami rosyjskiego Unique, a stawką tego spotkania będzie przybliżenie się do wyjścia z fazy grupowej!

Zarówno Polacy, jak i Rosjanie przystępują do tego meczu z bilansem 1:1. Zawodnicy adwokacika najpierw pokonali 2:0 ad hoc, by kilka dni później  w derbach Polski przegrać z Illuminar Gaming 1:2. Gracze Unique natomiast swoje pierwsze spotkanie w rozgrywkach online przegrali (0:2 z HAVU), by tydzień później pokonać portugalskie OFFSET 2:0.

Mecz rozgrywany będzie tak jak wszystkie spotkania w turniejach LOOT.BET,  standardowym formacie Best Of Three. Zespół „byali’ego” przystąpi do tego pojedynku w roli faworyta, mimo że to Rosjanie rozegrali więcej oficjalnych meczów w ostatnim tygodniu. Polacy ostatniego „oficjala” zagrali z wyżej wspomnianym IHG, gdy po wyrównanej walce ostatecznie przegrali 1:2.

Transmisja tego pojedynku, w języku polskim dostępna będzie na kanale bandiT_live w serwisie Twitch. Początek około godziny 19!