Dzisiejszego popołudnia mogliśmy oglądać spotkanie AGO Esports kontra pro100. Mecz był rozgrywany w ramach 1/16 turnieju GG.BET Summer.

Rozpoczęliśmy na de_mirage’u- wyborze pro100. Lepiej zaczęli Ukraińcy, którzy zdobyli pierwsze trzy rundy. Na odpowiedź Jastrzębi nie trzeba było długo czekać, ponieważ już po chwili mieliśmy wyrównanie. Następna runda trafiła jednak na konto pro100, jednak ekipa ze wschodu nie cieszyła się zbyt długo prowadzeniem, ponieważ już po chwili AGO odpowiedziało i to trzykrotnie, wygrywając 6:4. Niestety na tę chwilę były to ostatnie rundy Polaków. Do końca pierwszej połowy wszystkie punkty wpadły na konto pro100, które zgarnęło również drugą pistoletówkę, co pozwoliło ukraińskiej formacji na prowadzenie aż 12 do 6! Wydawać by się mogło, że już za chwilę ekipa „kenzora” zwieńczy swoją mapę wysokim zwycięstwem nad AGO. Nic bardziej mylnego. Jastrzębie rozpoczęły comeback, który wyszedł im i to bardzo skutecznie. Do końca spotkania ekipa „Szpera” nie straciła żadnej rundy, wygrywając po pięknym powrocie mirage’a 16:12.

Drugą mapą był wybór AGO – de_dust2. Tutaj podobnie jak na poprzedniej mapie, rundę pistoletową wygrało pro100. Na szczęście na odpowiedź Polaków nie trzeba było długo czekać, i już po chwili cieszyliśmy się prowadzeniem Jastrzębi 3:2. Reszta pierwszej połowy była dość jednostronna. Ukraińcy zdołali zdobyć zaledwie jedną rundę, co przy dziewięciu zwycięstwach AGO wygląda dość marnie. Pierwszą część drugiej mapy jastrzębie wygrały 12:3. W drugiej połowie ekipa z nad Wisły grała po CT, czyli łatwiejszej stronie na de_duscie. Ostatnia w tym spotkaniu – czwarta runda pistoletowa- również wpadał na konto pro100. Jednak to AGO zdołało wygrać na rundzie force, co było gwoździem do trumny pro100. De dust_2 zakończył się rezultatem 16:4.

Przeczytaj:  ESEA MDL Season 28: Podsumowanie spotkań Pride oraz PACT

Teraz przed AGO Esports ćwierćfinał gdzie Polacy zawalczą ze zwycięzcą spotkania Tempo Storm – Unique.


pro100
 

GG.BET Summer

de_mirage

12:16

de_dust2

4:16

 


AGO Esports
0 2