W trzecim tygodniu w szranki stanęło Izako Boars, które w poprzednich tygodniach dwukrotnie musieli dzielić się puntami, zarówno z Team Kinguin jak i z PACT. Ich dzisiejszym przeciwnikiem jest x-kom team, z którymi jeszcze wczoraj grali w kwalifikacjach do Games Clash Masters. Jak im wówczas poszło możecie dowiedzieć się TU.

Mirage od samego początku był wyrównany dla oby drużyn, szły one po prostu łeb w łeb, wynik 8:7 dla IB po pierwszej połowie doskonale to odzwierciedlał. Po zmianie stron mimo wygrania rundy z pistoletami przez popularne Dziki, to drużyna „Mynia” postawiła opór w rundzie force i doprowadziła do remisu 9:9. X-kom na tym wyniku nie poprzestał starań dopisując sobie kolejne punkty i zwyciężając mapę 16:11.

Izako Boars

ESL Mistrzostwa Polski Season 17

de_mirage

11:16

x-kom team

0 1

Po przerwie na mapie inferno Dziki Izaka wyśmienicie rozpoczęły zgarniając „pistoletówkę”, co pozwoliło początkowo zdominować x-kom rezultatem 5:0. IB nie przestawało przeważać nad adwersarzem, dzięki temu wyszli na wysokie prowadzenie 9:2. Pod koniec pierwszej paTiTek i spółka poprawili jeszcze wynik, przegrywając już tylko 9:6. W drugiej połowie znowu Izako Boars było lepsze i ugrało „pistolety”, ale x-kom team odpowiedział na force’ie. Przy stanie 10:7 czekały nas problemy techniczne, a gdy je zażegnano Dziki złapały wiatr w żagle, gładko zdobywając kolejne rundy. Z nożem na gardle drużyna „STOMP’a” zdobyła jeszcze kilka rund, ale nie uchroniła ich przed porażką na inferno wynikiem 16:10.

Izako Boars

de_inferno

16:10

x-kom team

1 0

Wszystkie mecze 17 sezonu ESL Mistrzostw Polski dostępne wraz z polskim komentarzem w ESL.TV POLSKA i na SPORT.TVP.PL