Ostatnia potyczka tych dwóch drużyn zakończyła się dość jednostronnie. AGO pokonało swoich rywali 16:1. Jak było dziś? Sprawdźcie!

Mecz został rozegrany w ramach United Masters League w systemie BO3. Pierwszą mapą tego starcia był Cache. Pistoletówka padła na korzyść zawodników z Niemiec. Pomimo początkowego prowadzenia 5:3, AGO zdołało się obudzić. Dobra gra Polaków poskutkowała dobrym wynikiem pierwszej połowy 9:6. Po zmianie stron mogliśmy ujrzeć bardzo dobrą rundę pistoletową ze strony AGO. Chłopaki wygrali ją bez żadnych większych problemów. Kolejne rundy były dominacją naszych rodaków z momentalnymi przebłyskami przeciwników.

Drugą mapą tego spotkania było Inferno. Tutaj przeciwnicy AGO Esports również zaczęli mecz od wygrania rundy pistoletowej. Pomimo grania po stronie CT nasi rodacy nie radzili sobie zbyt dobrze. Sprout na początku spotkania wyglądało bardzo przyzwoicie. W pewnym momencie na ekranie mogliśmy zobaczyć wynik 11:0 na ich korzyść. Pierwsza połówka drugiej mapy zakończyła się wynikiem 11:4 dla Sprout. AGO zdołało się obudzić po stronie broniącej. Zrobili oni niesamowity comeback. Nie zdążyli jednak dogonić rywali i przegrali drugą mapę 16:13.

Przeczytaj:  Losy Polaków w zamkniętych kwalifikacjach do Minora

Mapą, od której miały zależeć losy spotkania okazało się mirage. Na niej kolejny raz kolejny Sprout wygrało pierwszą pistoletówkę. Kolejne rundy nie przebiegały po myśli Polaków. Dwie rundy wygrane przez AGO w pierwszej połowie to wszystko, co udało im się osiągnąć podczas trzeciej odsłony spotkania.

Przegrana w tym meczu oznacza, że AGO Esports niestety nie zagra na lanowych finałach United Masters Lague!