Kolejnym rywalem dla Pride w pierwszym tygodniu ESL Mistrzostw Polski było Ago Esports. „Jastrzębie” lepiej rozpoczęli mapę de_mirage przypisując „pistoletówkę” na swoje konto,wygrana ta pozwoliła im zdobyć kolejne rundy. Szybko oddalili się od rywala prowadząc wynikiem 5:1. Od tego czasu rundy były zdobywane naprzemiennie przez obie ekipy. Pierwszą połowa zakończyła się minimalna przewagą Ago i wynikiem 8:7. W drugiej połowie Ago Esports także wygrało „pistolety” i co za tym idzie następne dwie rundy i po chwili mogliśmy zobaczyć wynik 11:7. Pride jednak nie pozwoliło na dalsze oddalanie się wynikiem doprowadzając do remisu 11:11. W końcówce jednak triumfatorzy poprzedniego sezonu pokazali się z lepszej strony kończąc mirage’a wynikiem 16:12.


Pride
 

ESL Mistrzostwa Polski Season 17

de_mirage

12:16

 


AGO Esports

0 1

Drugą mapą rozgrywaną dzisiaj miedzy tymi zespołami był dust2. Tutaj Pride zdecydowanie lepiej rozpoczęło mapę ugrywając rundę pistoletową. Dzięki temu „orły” rozpędziły się, pewnie zaczynając mapę wynikiem 6:0. Dopiero w siódmej rundzie Ago było w stanie postawić opór i zdobywać kolejne punkty. „Jastrzębie” zaczęły wracać i dzięki temu połowa zakończyła się pozytywnym dla nich wynikiem 8:7. Po zmianie stron Furlan z drużyną zdobyli „pistolety” i momentalnie mogliśmy zobaczyć wynik 11:7. Ago Esports na tym nie poprzestało rozbijając totalnie Pride, nie oddając im nawet jednej rundy w drugiej połowie!

Dzięki wygranej Ago Esports zgarnęło dziś komplet punktów a Pride niestety uległo we wszystkich dzisiejszych spotkaniach nie zdobywając nawet punktu.

 


Pride
 

ESL Mistrzostwa Polski Season 17

de_dust2

7:16

 


Ago Esports

0 1

Wszystkie mecze 17 sezonu ESL Mistrzostw Polski dostępne wraz z polskim komentarzem w ESL.TV POLSKA i na SPORT.TVP.PL