Aristocracy poznało swoich rywali w 10. sezonie ESL Pro League Europe

Aristocracy poznało swoich rywali w 10. sezonie ESL Pro League Europe

2020-12-22 fot. Games Clash Masters | Maciej Kołek Dziś w nocy ESL ogłosiło podział grup Pro League  we wszystkich trzech regionach. Swoich rywali poznała jedyna polska drużyna w tych rozgrywkach - Aristocracy.

W dziesiątym sezonie ESL Pro League weźmie udział aż 48 zespołów z trzech regionów: Europa, Ameryka i Azja. W każdym regionie zapisane jest 16 zespołów, które podzielono na cztery grupy.

Zespół "TaZa" został przydzielony do grupy C, w której znaleźli się także triumfatorzy trzech ostatnich Majorów - Astralis. Oprócz podopiecznych "Zonica", "Rallen" i spółka na swojej drodze spotkają również legendarny szwedzki zespół - FNATIC. Ostatnią ekipą w grupie został kolejny duński team - North.

W europejskiej  grupie A znalazło się mousesports, BIG, FaZe oraz Duńczycy z Optic. Grupa B składa się z francuskiego Vitality, szwedzkiego NiP, duńskiego Heroic oraz niemieckiego Sprout. W ostatniej grupie naszego regionu zobaczyć będziemy mogli Natus Vincere, G2, Hellraisers oraz Windigo.

Wszystkie spotkania w fazie grupowej europejskich rozgrywek 10. sezonu EPL zostaną rozegrane w formacie Best Of Three. Zwycięzcy każdej grupy bezpośrednio awansują na LANowe finały, a zespoły z miejsc 2-3 przejdą do drugiej fazy grupowej.

Finały 10. sezonu ESL Pro League odbędą się w grudniu w Odense. Zwycięzca całych rozgrywek otrzyma 250 tysięcy dolarów i bezpośrednie zaproszenie na IEM Katowice 2020!