Polska scena w ostatnim czasie przeszła kilka znaczących zmian. Wielu zawodników zostało „wolnymi strzelcami” co oznaczało, że już niedługo mogą tworzyć się nowe drużyny.

Pod banderą BLAST zagrają niezwykle doświadczeni zawodnicy, którzy w ostatnim czasie rozstali się ze swoimi organizacjami. Trzonem drużyny jest trójka byłych zawodników SEAL Esports. Do „oskarisha”, „peeta” oraz „mono” dołączyli byli gracze Pompa Team – Bartosz „Hyper” Wolny oraz Maciej „destroj” Deorocki. Jeden z poważniejszych sprawdzianów drużyny BLAST już niedługo – powalczą oni o miejsce w finałach lanowych Games Clash Masters.

Piotr Ćwikliński opowiadał portalowi HLTV.org o swoich odczuciach związanych z nowymi wyzwaniami:[su_quote cite=”Piotr 'peet’ Ćwikliński” url=”https://www.hltv.org/news/24288/blast-go-official-seek-home”]I’m really happy that we’ve finally managed to establish a really solid and promising lineup. A mix of youth, skill, and experience should be exactly what we need to achieve our goals.[/su_quote]

Poza tym w krótkim wywiadzie „peet” zwraca uwagę na „Destroja”, który idealnie wpasował się do drużny oraz o głodzie walki towarzyszącym nowym drużynom. Mamy nadzieję, że ten niezwykle obiecujący team już niedługo powalczy na europejskiej scenie o najwyższe lokaty!