Liga ESEA MDL zbliża się ku końcowi. Ostatnie pojedynki wszystkich drużyn wyłonią ich ostateczne lokaty. Dziś swoje spotkanie rozegrało Team Kinugin, które ma już zagwarantowane miejsce w czołowej ósemce.

Pojedynek ze szwedzką formacją Chaos rozgrywał się na mapie de_dust2. „Maikelele” i spółka dobrze rozegrali pierwsze rundy i mogli cieszyć się przewagą dwóch oczek. Odsłona full vs full rozpoczęła jednak długą passę wygranych dla Kinguin. Dziewięć punktów z rzędu rozleniwiło nieco polską formację i w końcówce Szwedzi doprowadzili do wyniku 10:5. Po przerwie to TK zdobyło punkty dzięki wygraniu „pistoletówki”. Chaos zaczęło jednak szybko odrabiać straty i już po kilku chwilach wynik niebezpiecznie się zbliżyło. Jedna runda przewagi dała jednak motywację „Pingwinom” i zawodnicy szybko zdobyli brakujące cztery punkty, oddając w tym czasie tylko jedno oczko.

Team Kinguin

ESEA MDL

de_dust2

Chaos

1612

To już koniec przygody Team Kinguin z ligą ESEA. Zawodnicy na ten moment zajmują czołową lokatę, lecz wszystko może się jeszcze zmienić. Walka w górze tabeli jest zacięta, a wyniki są bardzo zbliżone. Pozostałe mecze Polaków z PACT, PRIDE oraz Virtus.Pro obejrzycie na kanale ESL Polska.