Po całkiem dobrym występie w Gdyni podczas Games Clash Masters, „Jastrzębie” z AGO mają przed sobą kolejne ciężkie zadanie. Dzisiaj po południu podopieczni miniroxa podejmą Tricked Esports!

Pojedynek AGO i Tricked rozgrywany będzie w ramach 32 sezonu ESEA Mountain Dew League Europe. Dla Duńczyków będzie to pierwsze spotkanie w tych rozgrywkach, a Polacy w swoim poprzednim meczu pokonali szwedzkie Japaleno.

Polska ekipa w miniony weekend wybrała się do Gdyni, gdzie walczyła podczas Games Clash Masters. Zespół 'Sidneya’ niestety turniej zakończył już w fazie grupowej, jednak AGO zaprezentowało się z dobrej strony. Jastrzębie po równej walce uległy Illuminar, a w meczu eliminacyjnym po niezwykle wyrównanym pojedynku przegrały z BIG.

Zawodnicy Tricked koniec poprzedniego tygodnia również spędzili poza domami. 'HUNDEN’ i spółka występowali w Budapeszcie podczas V4 Future Sports Festival. Duńczycy turniej ten zakończyli na pierwszym miejscu, pokonując w finale naszych rodaków z Virtus.Pro.

Duńska formacja zajmuje obecnie 18 pozycję w rankingu HLTV, podczas gdy Polacy zostali umieszczeni na odległej, 85 lokacie.

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16:00, a oba zespoły zmierzą się ze sobą na mapie Vertigo. Polska transmisja z tego starcia dostępna będzie na drugim kanale ESL Polska.