CLEANTmix z nowym składem!

CLEANTmix z nowym składem!

2020-12-22 Polska formacja podzieliła się dziś ze światem informacją o nowych nabytkach w dywizji CS:GO!

Jak podaje organizacja, ostatnie miesiące pełne były intensywnej pracy, której towarzyszyły testy kilku utalentowanych zawodników. Wybór padł na byłych graczy m.in. Codewise Unicorns - Alana "mepsoNa" Ciszewskiego oraz Szymona "Crityourface" Plutę. Ponadto, do zespołu dołączy Damian "MdN" Kisielewski, którego obserwować będziemy w roli trenera.

"Ubiegły rok był dla nas okresem przejściowym. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w prowadzeniu organizacji esportowej i tak naprawdę uczyliśmy się dopiero tego, jak to wszystko powinno wyglądać. Mogę śmiało powiedzieć, że wyciągnęliśmy wnioski i dziś możemy rozpocząć zupełnie nowy etap. Chłopaki są zmotywowani do ciężkiej pracy i nie ma już mowy o miksowej formule składu. Wierzę, że zastrzyk świeżej krwi pozwoli nam przeżyć w tym roku niejedną fantastyczną przygodę" - powiedział jeden z właścicieli CLEANT - Maksymilian Ekes.

CLEANT zapewnia, że od kilkunastu dni cała ekipa intensywnie trenuje, aby przybliżyć się do sukcesów zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej scenie Counter-Strike'a. Crityourface i spółka, z uwagi na zeszłoroczne osiągnięcia, zagrają w kolejnym sezonie ESL Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej. Apetyt Polaków jest jednak znacznie większy i chcą oni powalczyć o triumfy również poza granicami naszego kraju. Wierzymy, że satysfakcjonujące wyniki to tylko kwestia czasu! Nowy skład CLEANTmix prezentuje się następująco: 

-Tomasz "exhie" Tuszko

-Konrad "koyot" Hadała

-Dominik "frz" Baran

-Szymon "Crityourface" Pluta

-Alan "mepsoN" Ciszewski

-Damian "MdN" Kisielewski (trener)

Życzymy powodzenia!