Polska formacja podzieliła się dziś ze światem informacją o nowych nabytkach w dywizji CS:GO!

Jak podaje organizacja, ostatnie miesiące pełne były intensywnej pracy, której towarzyszyły testy kilku utalentowanych zawodników. Wybór padł na byłych graczy m.in. Codewise Unicorns – Alana „mepsoNa” Ciszewskiego oraz Szymona „Crityourface” Plutę. Ponadto, do zespołu dołączy Damian „MdN” Kisielewski, którego obserwować będziemy w roli trenera.

„Ubiegły rok był dla nas okresem przejściowym. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w prowadzeniu organizacji esportowej i tak naprawdę uczyliśmy się dopiero tego, jak to wszystko powinno wyglądać. Mogę śmiało powiedzieć, że wyciągnęliśmy wnioski i dziś możemy rozpocząć zupełnie nowy etap. Chłopaki są zmotywowani do ciężkiej pracy i nie ma już mowy o miksowej formule składu. Wierzę, że zastrzyk świeżej krwi pozwoli nam przeżyć w tym roku niejedną fantastyczną przygodę” – powiedział jeden z właścicieli CLEANT – Maksymilian Ekes.

CLEANT zapewnia, że od kilkunastu dni cała ekipa intensywnie trenuje, aby przybliżyć się do sukcesów zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej scenie Counter-Strike’a. Crityourface i spółka, z uwagi na zeszłoroczne osiągnięcia, zagrają w kolejnym sezonie ESL Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej. Apetyt Polaków jest jednak znacznie większy i chcą oni powalczyć o triumfy również poza granicami naszego kraju. Wierzymy, że satysfakcjonujące wyniki to tylko kwestia czasu! Nowy skład CLEANTmix prezentuje się następująco: 

Przeczytaj:  Astralis trzeci raz z rzędu zagra w finale Majora! Duńczycy pokonują NRG 2:0!

Tomasz „exhie” Tuszko

-Konrad „koyot” Hadała

-Dominik „frz” Baran

-Szymon „Crityourface” Pluta

-Alan „mepsoN” Ciszewski

-Damian „MdN” Kisielewski (trener)

Życzymy powodzenia!