CLEANTmix z nowym składem!

Polska formacja podzieliła się dziś ze światem informacją o nowych nabytkach w dywizji CS:GO!

Jak podaje organizacja, ostatnie miesiące pełne były intensywnej pracy, której towarzyszyły testy kilku utalentowanych zawodników. Wybór padł na byłych graczy m.in. Codewise UnicornsAlana “mepsoNa” Ciszewskiego oraz Szymona “Crityourface” Plutę. Ponadto, do zespołu dołączy Damian “MdN” Kisielewski, którego obserwować będziemy w roli trenera.

“Ubiegły rok był dla nas okresem przejściowym. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w prowadzeniu organizacji esportowej i tak naprawdę uczyliśmy się dopiero tego, jak to wszystko powinno wyglądać. Mogę śmiało powiedzieć, że wyciągnęliśmy wnioski i dziś możemy rozpocząć zupełnie nowy etap. Chłopaki są zmotywowani do ciężkiej pracy i nie ma już mowy o miksowej formule składu. Wierzę, że zastrzyk świeżej krwi pozwoli nam przeżyć w tym roku niejedną fantastyczną przygodę” – powiedział jeden z właścicieli CLEANT – Maksymilian Ekes.

CLEANT zapewnia, że od kilkunastu dni cała ekipa intensywnie trenuje, aby przybliżyć się do sukcesów zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej scenie Counter-Strike’a. Crityourface i spółka, z uwagi na zeszłoroczne osiągnięcia, zagrają w kolejnym sezonie ESL Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej. Apetyt Polaków jest jednak znacznie większy i chcą oni powalczyć o triumfy również poza granicami naszego kraju. Wierzymy, że satysfakcjonujące wyniki to tylko kwestia czasu! Nowy skład CLEANTmix prezentuje się następująco: 

Tomasz “exhie” Tuszko

-Konrad “koyot” Hadała

-Dominik “frz” Baran

-Szymon “Crityourface” Pluta

-Alan “mepsoN” Ciszewski

-Damian “MdN” Kisielewski (trener)

Życzymy powodzenia!