Fot. DreamHack

Nie schodzi z kuluarów temat trwającego Intel Extreme Masters. Jednak w międzyczasie dowiedzieliśmy się, o zakończeniu kariery przez Braxtona „swaga” Pierce, który reprezentował między innymi takie formacje jak iBUYPOWER czy Swole Patrol.

23 letni Pierce ogłosił dzisiaj za pomocą swojego Twittera, że to koniec jego profesjonalnej kariery. Amerykanin wszak nie jest obcy scenie Counter-Strike’a. We wrześniu 2012 roku trafił do pierwszego składu, a mianowicie TEAM4NOT. Jednak najbardziej kojarzyć go możemy  z iBUYPOWER, z którym to w 2014 roku osiągał najwięcej.

Ostatnią ekipą swaga było Swole Patrol, w którym to spędził pół roku. Amerykanin z pewnością nie może zaliczyć tego czasu do tych z serii udanych, bowiem nie osiągnął po prostu nic. Wraz ze swoimi kompanami z drużyny na Amerykańskich finałach ESL Pro League zajął 13-16 miejsca, co tylko utwierdza w przekonaniu, że ten czas nie był owocny.

swag w swoim komunikacie na Twitterze również poinformował o tym, że jego celem na przyszłość jest Project A, czyli strzelanka, którą ma wydać Riot Games. Warto wspomnieć, że w testach gry brali udział między innymi Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski czy Piotr „Izak” Skowyrski. Na ten moment nie znamy daty premiery gry.