Między amerykańską organizacją, a U.S. Air Force doszło do bardzo ciekawej współpracy.

Amerykańskie Siły Powietrze będą sponsorować Cloud9. Ponadto, w planach są materiały wideo o tematyce wojskowej i obustronne partnerstwo. Logo U.S. Air Force będzie widnieć na koszulkach dywizji C9 w CS:GO, a cały projekt zapowiada się naprawdę ciekawie. Oto, co do powiedzenia ma na ten temat właściciel Cloud9, Jack Etienne:

„Jako Cloud9 jesteśmy dumni, że będziemy uświadamiać naszych fanów o Amerykańskich Siłach Powietrznych. Dynamicznie rozwijając naszą współpracę z U.S. Air Force, będziemy mogli dostarczać fanom niezwykłe materiały, dzięki którym ujrzą oni nasz zespół z zupełnie innej strony. Nikt poza nami nie będzie w stanie wsadzić swojej drużyny do odrzutowca i pokazać fanom towarzyszące im emocje. To będzie niesamowite.”

Znalezione obrazy dla zapytania c9 skadoodle
Skadoodle, fot. ELEAGUE

Nie jest to pierwsza współpraca Sił Powietrznych ze środowiskiem CS:GO. Podczas tegorocznego Majora w Bostonie, wygranego przez C9, nagroda MVP została ufundowana przez U.S. AF i wręczona przez ich sierżanta snajperowi amerykańskiej organizacji- Skadoodle’owi. Miło nam słyszeć, że kolejna ogromna marka wkracza w świat esportu. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek! 

Przeczytaj:  Panorama UI w praktyce