Virtus.pro w finale CS:GO Asia Championships zagrało przeciwko ukraińskiej formacji Natus Vincere. To było bardzo dobre spotkanie.

CS:GO Asia Championships: Virtus.pro przegrywa z Natus Vincere 1:2.

Pewne zwycięstwo Virtus.pro na pierwszej mapie.

Pierwszą mapą meczu był Dust2. Polacy zaczęli po stronie atakującej od wygrania rundy pistoletowej, 1:0, żeby po chwili powiększyć swój wynik nad przeciwnikiem, 5:1. Zespół z Polski całkowicie kontrolował mapę oraz spotkanie, natomiast drużyna „Zeusa” nie potrafiła przeciwstawić się Polakom. Po chwili było 10:2 dla Virtusów.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2 dla Virtus.pro. Druga runda pistoletowa wygrana przez Polaków, 13:3.

Virtus.pro pokonało Natus Vincere 16:3.

Virtus.pro przegrywa z Natus Vincere na drugiej mapie

Drugą mapą był Nuke. Virtus.pro zaczęli po stronie broniącej, ale przegrali rundę pistoletową, 1:0. Gracze Natus Vincere szybko wyszli na wysokie prowadzenie, 5:0. W rundzie szóstej po doskonałym pojedynku 1 na 1, Paweł „Byali” Bieliński zdobywa punkt dla swojej drużyny, 5:1. Danil „Zeus” Teslenko i jego drużyna doskonale kontrolowali mapę, grając po stronie broniącej, a Filip „Neo” Kubski ze swoimi kolegami nie potrafili przeciwstawić się bardzo dobrej grze rywali, 7:2.

Przeczytaj:  Xizt pożegnał się z Fnatic

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2 dla Natus Vincere.

Drugą rundę pistoletową wygrał zespół z Ukrainy i następnie trzy kolejne rundy. Virtus.pro przegrywa na drugiej mapie z Natus Vincere 4:16.

Trzecia i decydująca mapa Train.

Mapę Train Polacy rozpoczęli po stronie broniącej. Wygrali rundę pistoletową, w tej bardzo dobrze zagrał prowadzący zespołu, Filip „Neo” Kubski, 1:0. Podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego wyszli na prowadzenie 3:0, ale po chwili, przeciwnicy z Ukrainy powrócili do meczu, remisując, 3:3. W dalszej części pierwszej połowy, ponownie formacja ukraińska grała bardzo dobrze, wychodząc na prowadzenie, 9:3.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla Natus Vincere.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrał zespół z Polski, ale to nie wystarczyło do tego, żeby wygrać cały mecz. Bardzo dobra gra ze strony Na’Vi, kontrola mapy spowodowała, że okazali się być lepsi.