Dziś czeka na nas zaledwie jeden mecz polskich drużyn. Już za 10 minut wystartuje pojedynek x-kom AGO ze szwedzkim Japaleno!

Spotkanie to rozgrywane będzie w ramach drugiej rundy systemu szwajcarskiego czwartego sezonu turnieju LOOT.BET. Oba zespoły mają obecnie bilans 0:1, gdyż Szwedzi w pierwszej rundzie ulegli 0:2 ex-Epsilon, a Jastrzębie przegrały 1:2 z fińskim HAVU.

Będzie to pierwszy pojedynek tych składów w historii. Jeśli chodzi o ostatnią formę, oba zespoły nie zachwycały. „PlesseN” i spółka w ostatnich 5 meczach zanotowali cztery porażki, a podopieczni „miniroxa” wygrali trzy mecze i dwa przegrali. Szwedzi występowali niedawno w ECS Pinnacle Cup, jednak ich występ pozostawiał sporo do życzenia. Japaleno rozgrywki te zakończyło z bilansem 1:3.

AGO spotkanie rozegra jeszcze w nieoficjalnym składzie, w którym ciągle znajdują się „Furlan”, „Gruby”, „Sidney”, „mhl” oraz „Leman”. Ogłoszenie nowego zespołu polskiej formacji ma nastąpić za kilka dni, tuż przed Games Clash Masters.

Pojedynek w formacie Best Of Three z polskim komentarzem znajdziecie na kanale UCC. Początek zmagań zaplanowany jest na godzinę 12:55.