Od zakończenia Majora ciągle pojawiały się plotki, jakoby G2 chciało wymienić jednego z zawodników na nowszy model. Tym zawodnikiem okazał się „Shox”, który został dziś przesunięty na ławkę rezerwowych. Miejsce Francuza zajmie inny Francuz, a mianowicie „kioShiMa”!

Zakończony niedawno Starladder Major Berlin 2019 do udanych dla francuskiej formacji na pewno nie należał. „KennyS” i spółka w stolicy Niemiec nie byli w stanie awansować do fazy play-off, odpadając w Fazie Nowych Legend z bilansem 2-3. Kilka godzin po odpadnięciu Francuzów z Majora, pojawiły się informacje, że „Shox” ma przejść do Vitality, a skład G2 zasilić ma dwójka zawodników CR4ZY, „Hunter” i „Nexa”. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. To znaczy opcja z transferem „Shoxa” jest jak najbardziej możliwa, jednak plan wzmocnienia składu zawodnikami z Bałkanów raczej legł w gruzach.

„kioShiMa” dołącza do francuskiej organizacji jako stand-in na GG Bet Invitational oraz ESL One w Nowym Jorku. Dopiero po zakończeniu turnieju w NY dowiemy się, czy zawodnik który kiedyś występował m.in. w barwach EnVyUs, FaZe Clan czy Cloud 9 pozostanie na stałe w składzie. Przygoda „kio” z amerykańską organizacją zakończyła się 31 marca i od tamtego czasu 25 latek pozostaje wolnym zawodnikiem.

Pierwsze spotkanie G2 z „kioShiMą” w składzie rozpocznie się już za ok. 30 minut, gdy Francuzi podejmą polski mix One More Time w GG Bet Invitational.