Po zakończeniu spotkania Aristocracy z Se7en, do walki w pierwszej rundzie systemu szwajcarskiego 4. sezonu LOOT.BET staną Jastrzębie z x-kom AGO. Zawodnicy polskiej organizacji podejmą tuż przed szesnastą fińskie HAVU.

Zawodnicy HAVU są ostatnio w świetnej dyspozycji i zajmują 34. miejsce w rankingu HLTV. „sAw” i spółka są niepokonani od sześciu spotkań. Nieco ponad dwa tygodnie temu udało im się w ramach finału dolnej drabinki trzeciego sezonu LOOT.BET pokonać zespół „Innocenta”, Illuminar Gaming 2:1. Finowie dzień później pokonali w finale tego turnieju francuskie Heretics i zgarnęli 18 tysięcy dolarów.

O zespole Jastrzębi ciężko w ogóle cokolwiek powiedzieć. Mimo że testy w polskiej organizacji zakończyły się wczoraj, to w dalszym ciągu nie poznaliśmy ostatecznego składu x-kom AGO. Wiadomo jedynie, że w wyjściowej piątce znajdować się będą „Furlan” oraz „Gruby”.

Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:55. Rozgrywane będzie oczywiście w formacie BO3, a transmisję znajdziecie na kanale bandiT w serwisie Twitch.