Mimo że Major w Berlinie już się zakończył, to fani znad Wisły na brak emocji nie będą mogli narzekać. Już dziś do walki w 4. sezonie turnieju LOOT.BET staną zawodnicy Aristocracy. Podopieczni “Loorda” podejmować będą kazachski zespół Se7en!

Spotkanie to rozgrywane będzie w ramach pierwszej rundy systemu szwajcarskiego. Polacy ostatni oficjalny mecz rozegrali trzy tygodnie temu, gdzie ulegli 1:2 duńskiemu Ambush w ćwierćfinale otwartych kwalifikacji do ECS Season 8 Pinnacle Cup. Ostatnie 5 spotkań naszych rodaków to 4 porażki i zaledwie jedno zwycięstwo. Tą wygraną polscy zawodnicy zaliczyli 2 miesiące temu, kiedy w ramach UCC Summer Smash pokonali NoChance 2:1. “TaZ” i spółka znajdują się na 48. miejscu w klasyfikacji HLTV.

Kazachowie niedawno awansowali do Pinnacle Cup przed ósmym sezonem ECS. W półfinale “w1nter” i spółka pokonali ukraiński zespół paryvodnikov 2:0. Ostatnie 5 meczów reprezentantów Se7en to 3 zwycięstwa i dwie porażki. “Lack1” z ekipą zajmują obecnie 60. miejsce w rankingu HLTV.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:55, a rozgrywane będzie ono w formacie BO3. Transmisję z tego starcia znajdziecie jak zwykle na kanale majki w serwisie Twitch.