Można to śmiało nazwać CSowym zwyczajem, gdyż od kilku lat w ostatnim dniu Majora gracze mogą nabyć wszystkie naklejki i pojemniki o wiele taniej niż w trakcie turnieju. Nie inaczej jest również w tym roku, gdyż dosłownie przed chwilą wszystkie przedmioty związane ze Starladder Major Berlin 2019, które można zakupić w grze, zostały przecenione o ponad 70%!

Promocja dotyczy wszystkich naklejek, grafitti oraz pojemników związanych z kończącym się jutro Majorem. Dzięki niej, gracze mogą zakupić naklejki z logami zespołów biorących udział w tych elitarnych rozgrywkach 75 procent taniej, a  kosztują one teraz dokładnie 99 groszy. Paczki z logami zespołów w folii lub z hologramami kosztują 5,69 zł. Kapsuły z autografami graczy dostępne są natomiast 70% taniej, a zapłacić za nie trzeba tyle samo co zwykłe loga zespołów. Gracze mogą również nabyć logo organizatora Majora, firmy Starladder. Kosztuje ona niecałą złotówkę.

Jesteście przygotowani na opening pojemników z naklejkami, czy może planujecie zainwestować w niektóre ze stickerów? Podzielcie się swoimi planami w komentarzach!