Didier Drogba i Carlos Alberto pojawią się w FIFIE 20!

Didier Drogba i Carlos Alberto pojawią się w FIFIE 20!

2020-12-22     Ikon nigdy za wiele, zwłaszcza tych, których gracze oczekiwali! W niedzielnym artykule pisaliśmy o możliwym pojawieniu się w najnowszej produkcji EA Didiera Drogby. W poniedziałek informacje te potwierdził Oskar "Junajted" Siwiec, a po kilku godzinach również oficjalny profil EA Sports FIFA na Twitterze! Oprócz Iworyjczyka, w FIFIE 20 zadebiutuje również Carlos Alberto Torres!

Didiera Drogby ciężko nie kojarzyć. Zawodnik pochodzący z Wybrzeża Kości Słoniowej jest jednym z najlepszych zawodników występujących na angielskich boiskach w XXI wieku. Trzydziestojednoletni dzisiaj napastnik kojarzony jest głównie z londyńską Chelsea, w barwach której rozegrał 254 mecze, w których zdobył 164 gole, w tym jeden, który fani "The Blues" pamiętać będą zawsze. Chodzi oczywiście o bramkę w końcówce finału Ligi Mistrzów w Monachium. W tym samym spotkaniu Drogba zapewnił Londyńczykom pierwszy i jak na razie jedyny w 114-letniej historii triumf w Lidze Mistrzów! Oprócz LM, Drogba wraz z londyńskim klubem zdobył m.in trzy mistrzostwa Anglii (2005, 2006, 2010), cztery Puchary Anglii oraz dwa Puchary Ligi Angielskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=HVTq_Bhhtq4

Carlosa Alberto Torresa młodsi fani piłki nożnej mają prawo nie kojarzyć, bowiem zawodnik ten występował w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku. Do tego Brazylijczyk nigdy nie zagrał w europejskiej lidze, a całą swoją karierę spędził za oceanem (Brazylia i USA). Alberto był kapitanem reprezentacji Brazylii na mundialu w Meksyku (1970), na którym Canarinhos zajęli pierwsze miejsce, pokonując w finale Włochy!

Wczoraj (wtorek) poznaliśmy twarz edycji Ultimate. Będzie to obecny trener Realu Madryt, Zinedine Zidane. Dzisiaj  natomiast poznamy więcej nowych informacji dotyczących gry, w tym kolejne ikony! STAY TUNED!

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1155885758508457985