Ikon nigdy za wiele, zwłaszcza tych, których gracze oczekiwali! W niedzielnym artykule pisaliśmy o możliwym pojawieniu się w najnowszej produkcji EA Didiera Drogby. W poniedziałek informacje te potwierdził Oskar „Junajted” Siwiec, a po kilku godzinach również oficjalny profil EA Sports FIFA na Twitterze! Oprócz Iworyjczyka, w FIFIE 20 zadebiutuje również Carlos Alberto Torres!

Didiera Drogby ciężko nie kojarzyć. Zawodnik pochodzący z Wybrzeża Kości Słoniowej jest jednym z najlepszych zawodników występujących na angielskich boiskach w XXI wieku. Trzydziestojednoletni dzisiaj napastnik kojarzony jest głównie z londyńską Chelsea, w barwach której rozegrał 254 mecze, w których zdobył 164 gole, w tym jeden, który fani „The Blues” pamiętać będą zawsze. Chodzi oczywiście o bramkę w końcówce finału Ligi Mistrzów w Monachium. W tym samym spotkaniu Drogba zapewnił Londyńczykom pierwszy i jak na razie jedyny w 114-letniej historii triumf w Lidze Mistrzów! Oprócz LM, Drogba wraz z londyńskim klubem zdobył m.in trzy mistrzostwa Anglii (2005, 2006, 2010), cztery Puchary Anglii oraz dwa Puchary Ligi Angielskiej.

Carlosa Alberto Torresa młodsi fani piłki nożnej mają prawo nie kojarzyć, bowiem zawodnik ten występował w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku. Do tego Brazylijczyk nigdy nie zagrał w europejskiej lidze, a całą swoją karierę spędził za oceanem (Brazylia i USA). Alberto był kapitanem reprezentacji Brazylii na mundialu w Meksyku (1970), na którym Canarinhos zajęli pierwsze miejsce, pokonując w finale Włochy!

Wczoraj (wtorek) poznaliśmy twarz edycji Ultimate. Będzie to obecny trener Realu Madryt, Zinedine Zidane. Dzisiaj  natomiast poznamy więcej nowych informacji dotyczących gry, w tym kolejne ikony! STAY TUNED!