Tak jak wczoraj wspominaliśmy, we wtorek EA Sports miało poinformować, jaki piłkarz wystąpi na okładce edycji Ultimate FIFY 20. Zgodnie z przypuszczeniami, został nią szkoleniowiec Realu Madryt, jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy świata –  Zinedine Zidane! EA ogłosiło też, że Francuz zadebiutuje w grze jako Ikona!

Francuz algierskiego pochodzenia znany jest głównie z występów w Juventusie Turyn i Realu Madryt oraz bycia trenerem „Królewskich”. Zidane jest laureatem Złotej Piłki 1998, trzykrotnym zdobywcą tytułu „Piłkarz roku FIFA” oraz najlepszym zawodnikiem Mundialu 2006. W swojej karierze trenerskiej pochwalić się może m.in. trzema pucharami Ligi Mistrzów z Realem Madryt, Mistrzostwem Hiszpanii (2016/17) i dwukrotnym triumfem w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Edycja Ultimate dostępna jest tylko w wersji cyfrowej, a jej koszt wynosi 419zł, jednak cenę tę można obniżyć m.in poprzez zakup przez menu gry oraz abonament EA Access. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem najdroższej wersji „dwudziestki”, to radzimy się wam pośpieszyć, gdyż tylko do 5 sierpnia można zakupić edycję Ultimate z jednym, losowym zawodnikiem „Ones To Watch”!