Dzisiejszy dzień będzie dla polskiej formacji jednym z najpracowitszych w ostatnim czasie. Pingwiny staną dziś do walki z pięcioma ekipami w europejskich kwalifikacjach do ESL Pro. Każdy z pojedynków odbędzie się w systemie bo1, a Polacy grać będą w grupie A!

Pierwsze ze spotkań planowane jest na 15:30. Kinguin podejmie Turków z No Quarter Cartel. Mapą, na której będą rywalizować oba zespoły to de_train. Czy Pingwinom uda się dobrze rozpocząć dzień? Miejmy nadzieję!

Drugim rywalem ekipy mouza będzie KPI. Polacy mierzyli się z nimi kilka miesięcy temu i odnieśli pewne zwycięstwo. Tak musi być również dziś! Spotkanie na mapie de_cache rozpocznie się planowo o godzinie 17:00.

Pingwiny rozegrają spotkanie numer trzy przeciwko aAa. Formacja z Francji wydaje się być o klasę niżej od Polaków, ale wszystko zweryfikuje de_overpass, na którym już o 18:30 rozpocznie się walka o cenne punkty!

Przedostatni wtorkowy pojedynek TaZ i spółka stoczą z Endpoint. Obydwa zespoły nie miały jeszcze okazji zagrać ze sobą, co jest swego rodzaju niewiadomą. Polem bitwy będzie klasyk Counter-Strike’a, czyli de_dust2. Start o godzinie 20:00!

Przeczytaj:  IEM Katowice Major 2019 Challenger Stage: Podsumowanie dnia piątego

Tym oto sposobem dobrnęliśmy do końca, czyli do spotkania z dobrze znanym polskim fanom EURONICS. Niemiecką ekipę możemy kojarzyć choćby z wyeliminowania Izako Boars w ćwierćfinale X-BET.co Invitational 3. Piąte spotkanie Pingwinów rozegrane zostanie na de_cache, o godzinie 21:30. Czeka nas zatem niewątpliwie emocjonujący dzień. Czy Polakom uda się zdobyć komplet punktów? Chcielibyśmy to zobaczyć! Życzymy Kinguin powodzenia! Oficjalna transmisja dzisiejszych spotkań będzie dostępna na kanale twitch.tv ESL, a artykuły pomeczowe przeczytacie na esportradio24.pl! Życzymy nam i wszystkim polskim fanom wielu wrażeń!

„photo by GG League / Maciej Kołek”