Co prawda do Halloween pozostało jeszcze 12 dni, ale nie przeszkadza to wielu firmom i grom w  organizowaniu specjalnych promocji związanych z tym świętem. Nie inaczej postąpiło EA Sports, które postanowiło już w tym tygodniu dodać do gry specjalny event – Ultimate Scream!

Tegoroczny event Ultimate Scream wyjątkowo potrwa nie jeden, a aż dwa tygodnie, w dodatku zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza rozpoczęła się wczoraj wieczorem, a druga wystartuje już za tydzień. W obu fazach wydarzenia będą dostępne specjalne karty Straszny Krzyk, wyjątkowe wyzwania tygodniowe oraz SBC. Co ciekawsze, w tym roku karty nie będą miały zmiennych statystyk, jak to było w poprzednich latach.

Przez najbliższe siedem dni w paczkach dostępnych będzie dziesięć kart Ultimate Scream. Wśród nich znaleźli się Sergio Aguero, James Rodriguez czy Zlatan Ibrahimović! Całą dziesiątkę znajdziecie na poniższej grafice.

Zdjęcie

Oprócz zawodników dostępnych w paczkach, pojawiło się także dwóch piłkarzy których możemy otrzymać poprzez wykonanie SBC. Są nimi pomocnik Liverpoolu, James Milner oraz skrzydłowy Sevilli, Jesus Navas. Cena Anglika oscyluje w granicach 250 tysięcy monet, a Hiszpana dostaniemy już za niecałe 50k.

Przeczytaj:  Garrincha i Zambrotta również pojawią się w FIFIE 20!

Zdjęcie

W wyzwaniach sezonowych zdobyć możemy natomiast kartę Strasznego Krzyku Edina Dzeko. Zadania są dosyć ciężkie, ale zainteresowani mają siedem dni na ich wykonanie.

Zdjęcie

W czasie eventu pojawiać się będą także SBC tematyczne, w których będziemy musieli układać składy wokół klubów związanych z tematyką Halloween, np. mających w herbie wilka albo nietoperza. Wczoraj dodane zostały dwa takie wyzwania, a ich koszt to maksymalnie 5 tysięcy monet.

W następny piątek poznamy kolejnych 10 zawodników, którzy otrzymają specjalne karty Ultimate Scream. Być może zobaczymy w końcu jakiegoś Polaka!