Wczoraj wieczorem w grze pojawił się długo zapowiadany event związany z Ikonami. Przez najbliższe trzy miesiące gracze będą mogli poprzez wykonywanie różnych wyzwań zdobywać karty ikon!

Event Icon Swaps polega na zdobywaniu specjalnych tokenów „wymiany Ikon”, które otrzymywać będziemy poprzez wykonywanie specjalnych wyzwań sezonowych oraz Wyzwań Budowania Składów. Łącznie zdobyć będzie można 24 tokeny, które możemy wymienić na karty ikon! Tokeny to specjalne karty losowych piłkarzy w specjalnej szacie graficznej.
W pierwszej części eventu, która potrwa do grudnia znalazły się 23 ikony, w tym Michael Ballack, Roberto Carlos, Rio Ferdinand, Andrea Pirlo czy Didier Drogba! Oprócz 23 zawodników, można również wybrać paczkę z dowolną podstawową wersją ikony. Paczka „kosztuje” 18 tokenów, a najdroższy zawodnik, Didier Drogba aż 23. Pełną listę ikon dostępnych do zdobycia znajdziecie na poniższym obrazku.

Zdjęcie

Zadania obejmują tryby Division Rivals, Fut Champions oraz Squad Battles. Tak jak zapowiedziało EA, część z nich wymaga min. siedmiu zawodników „Pierwszy Właściciel”, czyli trafionych z paczek lub odebranych w SBC. Obecnie dostępnych jest 12 zawodników-tokenów do zdobycia. Druga dwunastka dostępna będzie w listopadzie.

Zdjęcie

Cały event podzielono na trzy fazy. Nie została jeszcze ogłoszona data startu drugiej i trzeciej, jednak pewne jest to, że będą one dopiero w przyszłym roku.