Godzina 16:00 tradycyjnie przyniosła nam ogłoszenie nowej, czwartej już drużyny tygodnia w FIFIE 20. Za weekendowe spotkania wyróżnieni zostali m.in Marco Verratti, Ciro Immobile oraz Paulo Dybala.

Kanadyjska firma w Team Of The Week 4 umieściła 23 zawodników, którzy jej zdaniem w miniony weekend zaprezentowali się najlepiej. Kartą In-Form został uhonorowany również Polak – Rafał Kujawa. Takie nazwiska jak Alejandro Gomez, Nelson Semedo, Jorginho, Steven Bergwijn czy też wspomniani już Verratti, Immobile i Dybala po niezłych występach dołączyli do naszego rodaka.

Gracze na pewno zwrócą uwagę na kartę bocznego obrońcy FC Barcelony, Nelsona Semedo. Portugalczyk otrzymał kartę specjalną na pozycji LO, ocenioną na 84. Warty uwagi jest także Bergwijn, którego in-form również ma 84 punkty overalla. Jego zwykła karta na pozycji PS robi furorę w tańszych składach.

Drużyna tygodnia 4 trafi do paczek już dzisiaj o godzinie 19:00. Karty z tego TOTW trafiać będzie można przez siedem dni, a już jutro o 10:00 pojawią się w nagrodach za FUT Champions w formie player picków!

Przeczytaj:  Poznaliśmy pierwszą drużynę tygodnia w FIFIE 20. Jest karta Polaka!