Po wygraniu Games Clash Masters zespół Illuminar Gaming awansował do top 30 rankingu hltv. Dzisiaj podopieczni 'imd’ będą mieli okazję pokazać, że nie było to jednorazowe szczęście. Już niedługo Polacy rozpoczną pojedynek ze SMASH!

Od wczoraj zawodnicy Illuminar usadowili się na 23 miejscu w światowych notowaniach. Dzisiaj zmierzą się oni z ekipą 'Maikelele’ w ramach European Champions Cup. Oba zespoły znajdują się obecnie w półfinale górnej drabinki. O formie Polaków dużo nie trzeba mówić, bowiem trzy dni temu 'Innocent’ i spółka odbierała główną nagrodę w Gdyni na Arenie podczas GCM. Formacja SMASH w ostatnich pięciu pojedynkach triumfowała trzykrotnie, kolejno podczas batalii z Heretics, Syman oraz Spirit. 

European Champions Cup to turniej kwalifikacyjny do finałów LAN-owych. Podzielony został na dwie części, fazę grupową i play-offy. IHG zajęło w swojej grupie trzecie miejsce, a ich dzisiejsi rywale, grający w grupie D, umiejscowili się na drugim.

Ostatni raz oba zespoły mierzyły się ze sobą w marcu, gdy Polacy występowali w barwach x-kom team, a STYKO i spółka reprezentowali  NoChance. Spotkanie drużyny znad Wisły z europejską formacją zaplanowane jest na godzinę 16:00. Polskojęzyczną transmisję znajdziecie na kanale KXN Studio.