Copyright: Illuminar GamingByła drużyna x-komu pokonuje w  UCC Summer Smash Chaos Esports Club.

Mecz Polaków ze Szwedami odbył się w formacie bo3, turnieju online. Rozgrywka zaczęła się o godzinie 15:40 na mapie de_overpass. Polska formacja rozpoczynała po stronie antyterrorystów, co bardzo ułatwiło zadanie. Pierwsze 12 rund należało do kolegów „Oskrisha”. Przy takim wyniku, przeciwnicy rozpoczęli w końcu kontratak, ale był to tylko chwilowy zryw. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2. Druga część mapy była tylko formalnością dla grających już w spokoju zawodników Illuminar. Mimo, że przegrali ją 5:3, poprzednie rundy wystarczyły im do zwycięstwa.

Drugą mapą zostało de_vertigo. Pierwsza połowa rozpoczęła się tak jak w pierwszej części meczu serią zwycięstw drużyny z Polski, ale przy wyniku 7:0, przeciwnicy rozpoczęli ciężką akcje obronną i uzyskali wynik 7:6, natomiast ostatnie 2 rundy należały do zawodników Illuminar. W drugiej części mapy de_vertigo zawodnicy Chaos, w ogóle nie poradzili sobie w ataku przegrywając 7 rund z rzędu. Kolejna część tego spotkania zakończyła się wynikiem 16:6 dla Polaków.

Za cały mecz zdecydowanie należy pochwalić Michała ”MonoGabszewicza, który został uznany za MVP meczu, oraz uzyskał 22 eliminacje w pierwszej części spotkania.