Internetowy turniej X-BET.co Invitiational trwa. Dziś do walki stanęło Izako Boars, które rozgrywało spotkanie o „być albo nie być”.

Polacy skonfrontowali się z rosyjską drużyną PLINK. „BAS” i spółka dobrze rozpoczęli wygrywając rundę pistoletową. Później jednak Izako Boars odpowiedziało ze zdwojoną siłą. Rozpędzeni Polacy oddali po stronie broniącej tylko dwa punkty. Jest to na pewno zasługa doskonałej formy „tecka”, który popisywał się niesamowitymi zagraniami. Co ciekawe, rozgrywał on dzisiejsze spotkanie w roli drugiego snajpera IB. Zmiana stron przyniosła kolejną rundę pistoletową na konto PLINK. Tym razem Rosjanie konsekwentnie rozegrali dalsze rundy i powiększyli swój dorobek o kolejne dwa oczka. Jednak gdy „Dziki” wyposażyły się w karabiny, nie było na nich mocnych. Szybkie dokończenie spotkania zagwarantowało im pozostanie w turnieju.

Izako Boars

X-BET.co Invitational

de_train

16:5

PLINK

165

Już jutro w turnieju X-BET będziemy mogli oglądać zawodników x-kom. Zmierzą się oni z ekipą SuperJymy w okolicach godziny 13:00. Spotkanie obejrzycie na kanale KXN Studio.