Wszyscy, którzy kibicowali chłopakom z drużyny Adwokacik mogą odetchnąć z ulgą, zobaczycie ich jeszcze nie raz na serwerze, jednak pod inną nazwą – tomorrow.gg

Ostatnie dni to dla polskiej społeczności Countera jedna wielka niewiadoma jeśli chodziło o przyszłość Grzegorza ‘Szpera’ Dziamałka i jego ekipy z drużyny Adwokacik. Wszyscy dobrze wiemy, że mix zawodników, który powstał w marcu tego roku sprawował się na naszej scenie wyjątkowo dobrze. Wydawać by się mogło, że sklejka graczy nie jest w stanie podołać znanym na rodzimym podwórku drużynom, mimo wszystko Adwokacik zaskakiwali i dzięki temu zyskali ogromną rzeszę fanów. Potwierdzeniem tych słów jest wywalczenie miejsca w najważniejszej lidze w naszym kraju jaką jest Polska Liga Esportowa, w której znajdują się na czwartej lokacie.

Wszystko mogło trwać dalej tak pięknie i kolorowo, jednak nie możemy zapomnieć o tym, że Szpero i Kap3r wciąż zakontraktowani są z drużyną Kinguin, która również walczy w tych rozgrywkach. Wiadomym za to jest, że prędzej czy później musiało dojść do konfliktu i drużyna Pingwinów będzie zmuszona ustosunkować się do całej tej sytuacji. Stało się tak niedawno, gdy ukazała na światło dzienne oświadczenie, w którym przeczytać mogliśmy o zawieszeniu gry wyżej wymienionych zawodników w drużynach innych niż Kinguin. Gdy wszyscy myśleli, że sytuacja jest już stracona i nawet zawodnicy na swoich profilach społecznościowych pisali o rozpadzie mixowego składu pojawiła się organizacja tomorrow.gg, która wypożyczyła do końca czerwca Grzegorza i Kacpra, a resztę składu wzięła pod swoje skrzydła. Tak więc od dziś wszyscy zawodnicy reprezentują barwę organizacji tomorrow.gg i to właśnie pod ich banderą doprowadzą do końca swoje rozgrywki w PLE.

Wypowiedź założyciela Adwokacika, a obecnie gracza tomorrow.gg zamieszczamy poniżej.

https://www.facebook.com/szperek/photos/a.415849855139625.96130.168342156557064/1808433609214569/?type=3&theater

 

tomorrow.gg prezentuje się od dziś następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Kacper „Kap3r” Słoma
  • Szymon „JaKu” Mociąg
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Piotr „morelz” Taterka