Nadchodzi młode pokolenie! Czyli zmiany w MIBR

Nadchodzi młode pokolenie! Czyli zmiany w MIBR

2020-12-22 Brazylijska organizacja ogłosiła, że skład opuści Lucas "LUCAS1" Teles, a jego następcą zostanie utalentowany 17-latek z Argentyny.

24-latek reprezentował barwy MIBR przez ostatnie pół roku zastępując w czerwcu João Vasconcellosa znanego szerzej jako "felps". Podczas swoich występów pod banderą Made in Brazil zagrał na jednym majorze, gdzie niestety wraz ze swoją drużyną odpadł już w fazie nowych legend zajmując 12. miejsce. Oprócz tego dotarł do półfinałów takich turniejów jak CS:GO Asia Championships 2019 czy Intel Extreme Masters XIV - Chicago gdzie w obu przypadkach Brazylijczyków wyeliminował zespół ENCE.

https://twitter.com/mibr/status/1204901224367017985

Jego następcą został Ignacio "meyern" Meyer, wykupiony z Sharks Esports. Po blisko czterech miesiącach spędzonych w ekipie Rekinów przyszła pora na nowe wyzwania. Nie ulega wątpliwości, że "meyern" stoi przed ogromną szansą, aby zaprezentować światu swoje umiejętności, jednak czy podoła presji reprezentowania barw tak wielkiej i uznanej marki? O to nie powinniśmy się martwić, zapewnia nas Wilton „zews” Prado, obecny trener zespołu.

Muszę przyznać, że obserwowałem meyerna od czterech-pięciu miesięcy. Prezentował on wysokie umiejętności...Zobaczycie, że to wspaniały dzieciak, zaufajcie nam... https://twitter.com/i/status/1204914068718440448

Obecnie skład MIBR prezentuje się następująco:

Gabriel „FalleN” Toledo Fernando „fer” Alvarenga Epitácio „TACO” de Melo Vito „kNg” Giuseppe Ignacio „meyern” Meyer Wilton „zews” Prado – trener