Brazylijska organizacja ogłosiła, że skład opuści Lucas „LUCAS1” Teles, a jego następcą zostanie utalentowany 17-latek z Argentyny.

24-latek reprezentował barwy MIBR przez ostatnie pół roku zastępując w czerwcu João Vasconcellosa znanego szerzej jako „felps„. Podczas swoich występów pod banderą Made in Brazil zagrał na jednym majorze, gdzie niestety wraz ze swoją drużyną odpadł już w fazie nowych legend zajmując 12. miejsce. Oprócz tego dotarł do półfinałów takich turniejów jak CS:GO Asia Championships 2019 czy Intel Extreme Masters XIV – Chicago gdzie w obu przypadkach Brazylijczyków wyeliminował zespół ENCE.

Jego następcą został Ignacio „meyern” Meyer, wykupiony z Sharks Esports. Po blisko czterech miesiącach spędzonych w ekipie Rekinów przyszła pora na nowe wyzwania. Nie ulega wątpliwości, że „meyern” stoi przed ogromną szansą, aby zaprezentować światu swoje umiejętności, jednak czy podoła presji reprezentowania barw tak wielkiej i uznanej marki? O to nie powinniśmy się martwić, zapewnia nas Wilton „zews” Prado, obecny trener zespołu.

Muszę przyznać, że obserwowałem meyerna od czterech-pięciu miesięcy. Prezentował on wysokie umiejętności…Zobaczycie, że to wspaniały dzieciak, zaufajcie nam…

Obecnie skład MIBR prezentuje się następująco:

Gabriel „FalleN” Toledo
Fernando „fer” Alvarenga
Epitácio „TACO” de Melo
Vito „kNg” Giuseppe
Ignacio „meyern” Meyer
Wilton „zews” Prado – trener