Copyright: ESL Adela Sznajder

Kto lepiej gra w Fortnite – Nitashi czy Radyjko? Odpowiedź na to pytanie padnie już niebawem w strefie Samsung4Gamers x Komputronik Gaming w trakcie największej imprezy gamingowo-esportowej w Polsce – Intel Extreme Masters 2019. Na stoisku (gdzie nikt nie jest za duży na gry) uczestnicy oprócz podziwiania starcia youtuberów będą mogli zagrać w takie gry, jak CS:GO, League of Legeds, Fortnite i FIFA 19 oraz przetestować możliwości produktów dla graczy od Samsung.

IEM 2019 to miejsce, gdzie przez dwa weekendy (22-24.02 i 01-03.03) będzie można doświadczać zmagań czołowych polskich i światowych zawodników esportowych. Bitwę o wszystko rozegrają też Nitashi i Radyjko, którzy wzorem rycerskich pojedynków zmierzą się na witalną śmierć i życie w grze Fortnite. Turniej zostanie zorganizowany na stoisku Samsung i Komputronik Gaming, a youtuberzy będą musieli wykonać szereg trudnych zadań, które sprawdzą ich odwagę, męstwo i sprawność w walce. Turniej to pokłosie potyczek słownych, jakie Panowie toczą na kanale Nitashi i Komputronik Gaming.

Każde widowisko esportowe wymaga jednak publiczności i także dla niej Samsung i Komputronik przygotowali konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Co należy zrobić? Wystarczy opowiedzieć się za swoim faworytem i opublikować zdjęcie na instagramie oznaczając je #teamNitashi lub #teamRadyjko, a spośród nich youtuberzy wybiorą najlepsze. Dla wszystkich graczy Samsung i Komputronik przygotowali także atrakcyjne promocje na zakup monitorów, telewizorów z funkcjami gamingowymi i smartfonów.

W strefie Samsung4Gamers pojawi się również drużyna esportowa PRIDE, która przeprowadzi showmecze oraz pokaże tajniki esportu. Uczestnicy będą mogli także zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości dzięki specjalnie przygotowanej strefie VR.