Po odejściu „Oko” z Virtus.pro długo spekulowano, do jakiego zespołu dołączy polski zawodnik. Dzisiaj ta kwestia się wyjaśniła, a sam zainteresowany potwierdził, że dołącza do formacji Unicorns Of Love!

Przygoda Głowatego z Virtusami trwała zaledwie dwa miesiące. Mimo, że zespół z każdym tygodniem prezentował się coraz lepiej, to organizacja podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z „Oko”. Tym samym rosyjski klub zaprosił na testy „phra”, który niedawno oficjalnie dołączył do „Niedźwiedzi”. VP z „Okoliciouzem” w składzie zajęło m.in. drugie miejsce w Mistrzostwach Polski ESL, przegrywając w finale z ARISTOCRACY oraz 3-4 pozycję podczas Moche XL Esports 2019.

Michał w swojej karierze już wiele razy występował w niemieckich zespołach. Polak posiada również tamtejsze obywatelstwo. Nic więc dziwnego, że po epizodzie w Virtus.Pro postanowił wrócić na zachód. Co ciekawsze, nasz rodak nie jest jedynym wzmocnieniem zespołu Unicorns Of Love, gdyż razem z nim do drużyny dołączyli Andreas „Andyy” Schäfer i Jon „JDC” de Castro. Trójka nowych zawodników zastąpi tym samym Denima „DeniMMa” Ametiego, André „Kirby’ego” Kempę oraz Markusa „maRkya” Reitenbacha, którzy opuścili tę formację.

Przeczytaj:  GGL Poznań: Virtus.Pro z pierwszą porażką, GL wygrywa z HR.

„Okoliciouz” na swoim profilu na Facebooku w taki sposób ocenił swój nowy skład:

„Uważam, że ten roster ma duży potencjał na szybką wbitę do top30 i taki też zakładamy sobie cel jak każda drużyna. Poza tym oczywiście interesuje nas MDL i wygrywanie niemieckich tytułów. Mamy niesamowity mix doświadczenia, talentu oraz umiejętności indywidualnych i przede wszystkim granatów, które od tych dwóch starszych panów lubi kopiować niejeden.”

Po transferowych zawirowaniach, nowy skład dywizji CS:GO UoL prezentuje się następująco:

Andreas „Andyy“ Schäfer
Jon „JDC“ de Castro
Michał „OKOLICIOUZ“ Głowaty
Christian „Crisby“ Schmitt
Oliver „Kzy“ Heck