Znalezione obrazy dla zapytania pact csgo lunatic
fot. Marceli „Guti” Kaźmierczak

Polacy rozegrali spotkanie w ramach ESEA Advanced Season 31 Europe, pokonując bez większych kłopotów brytyjską formację Fierce.

Mecz w systemie bo3 rozpoczął de_mirage, na którym gracze PACT popisali się świetną organizacją gry po stronie atakującej. Sobol i spółka z łatwością zdobywali bombsite’y, zapisując na swe konto w pierwszej połowie aż 11 rund. Była to odpowiednia zaliczka na drugą połowę, która miała być już tylko formalnością. Tak też się stało. Polacy ze spokojem zdobyli kilka ostatnich rund potrzebnych do zwycięstwa i zakończyli Mirage’a wynikiem 16:9. Czas na drugą mapę!

Inferno w pierwszej części spotkania należało jednak do Fierce. Brytyjska formacja, grająca po stronie terrorystów, radziła sobie dosyć dobrze, co dało jej na koniec pierwszej połowy prowadzenie 8:7. Wydawać się zatem mogło, że losy spotkania nie są jeszcze przesądzone, jednak zmiana stron przyniosła nam całkowitą deklasację w wykonaniu zawodników PACT. Polska formacja z zabójczą skutecznością pozbawiła antyterrorystów szans na dalszą rywalizację, nie popełniając po stronie TT najdrobniejszego błędu i zdobywając aż 9 rund z rzędu. Druga mapa zakończyła się wynikiem 16:8, a całe spotkanie 2:0 (16:9, 16:8). Gracze PACT pokazali nam dziś, jak atakuje się i zdobywa bombsite’y. Gratulujemy!