1 stycznia 2019 roku profesjonalna polska organizacja esportowa PACT wspólnie z dotychczasowym sponsorem tytularnym ACTINA podjęły decyzję o przedłużeniu i rozszerzeniu zakresu współpracy. Zgodnie z ustaleniami od tego momentu drużyna będzie występowała pod nową nazwą ACTINA PACT.

Nowa nazwa drużyny to ukoronowanie bardzo owocnej współpracy pomiędzy podmiotami, która rozpoczęła się 3 sierpnia 2018 roku. Przez ten czas zrealizowano szereg wspólnych projektów i inicjatyw. Jednym z kluczowych efektów było utworzenie linii komputerów gamingowych ACTINA by PACT. To sprzęt dedykowany zarówno wielbicielom weekendowego grania, jak i profesjonalistom. Wszystkie modele dostępne w ofercie zostały przetestowane oraz polecone przez zawodników z PACT.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dla samej organizacji ostatnie pół roku, dzięki wsparciu ACTINA, okazało się również bardzo owocne w sukcesy. Zdobyli m.in. tytuł Mistrza Polski w Rainbow Six i srebrny medal w ESL Mistrzostwa Polski CS:GO Sezon 17. PACT dał o sobie znać także na arenie międzynarodowej, występując m.in. podczas ćwierćfinałów turniejów Dreamhack Winter w Szwecji. Organizacja nie tylko rozwinęła swoją infrastrukturę, ale i znacząco umocniła swoją pozycję w kraju, stając się jedną z czołowych marek na polskim rynku.

Przeczytaj:  Co wiemy o serialu "Wiedźmin"?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nazwa ACTINA PACT pozwoli drużynie, na jeszcze lepsze promowanie swojego kluczowego partnera. Marka stanie się integralną częścią organizacji, co również prezentuje zaufanie, jakim włodarze zespołu oraz zawodnicy darzą ACTINĘ, oraz jej produkty.

Rozpoczęcie współpracy z ACTINA pozwoliło nam rozwinąć skrzydła jako organizacji. Dzięki niej mogliśmy pozyskać dwie kolejne drużyny, które skutecznie rywalizują w europejskich rozgrywkach ZULA (Proleague), Rainbow Six (Challenger). Jednym z głównych celów w 2019 roku jest utrzymanie tendencji wzrostowej we wszystkich drużynach i walka o najwyższe cele zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nie zwalniamy tempa i intensywnie działamy nad wdrożeniem dywizji League of Legends oraz aktywacji kilku dużych i innowacyjnych projektów wspólnie z ACTINA. W tym momencie nie mogę zdradzać szczegółów, lecz obiecuję, że już niebawem będzie o nas jeszcze głośniej. – mówi Marcin Kurzawski, właściciel PACT.

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą współpracę, wiedzieliśmy, że musimy wyróżnić się na tle konkurencji. Dokonaliśmy dogłębnej analizy rynku i zebraliśmy informacje od samych graczy. Poskutkowało to utworzeniem linii komputerów Actina by Pact. Wychodzi ona naprzeciw oczekiwaniom użytkowników zarówno pod kątem wydajności, jak i zoptymalizowanej ceny. Patrząc po wynikach, mogę śmiało powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces! W tak krótkim czasie Actina została liderem sprzedaży w kategorii komputerów stacjonarnych na najpopularniejszej platformie handlowej Allegro. – podsumowuje Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przeczytaj:  LOOT.BET Season 3: Illuminar z problemami pokonuje adwokacik