Trzech nowych zawodników trafiło dziś pod obserwację do gniazda x-kom AGO. Ku zdziwieniu wielu, jedną z tych osób jest sam Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski!

Poza byłym graczem Virtus.Pro do Warszawy przyjechali także Adrian „SAYN” Łączyński oraz Patryk „Sidney” Korab. Pierwszy z zawodników w przeszłości reprezentował PRIDE, drugi natomiast niedawno rozstał się z ekipą ACTINA PACT.

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski to osoba, która od wielu lat pracuje na scenie esportowej. Były zawodnik Virtus.Pro osiągnął naprawdę wiele. Najważniejszym trofeum był niewątpliwie puchar Majora w Katowicach w 2014 roku. Od czasu odejścia z VP więcej czasu poświęca rodzinie oraz streamowawniu. Od kilku miesięcy gra pod banderą Youngsters, jednak nie możemy wymienić większych sukcesów tej formacji.

Adriana od dłuższego czasu nie możemy oglądać w „poważnej” drużynie. Były reprezentant PRIDE znajdzie się czasem w line-upie mikowych ekip, jednak dopiero teraz widzimy go wśród profesjonalnych organizacji. Czy dwudziestoletni zawodnik pomyślnie przejdzie testy? Dowiemy się już niedługo!

Sidney to „ofiara” jednego z ostatnich przemieszań na polskiej scenie esportowej. Transfer „Goofiego” oraz „Crityourface’a” wymusił odejście Patryka, który od kilkunastu dni jest wolnym zawodnikiem. Wraz z ACTINA PACT bardzo dobrze zaprezentował się między innymi podczas LanTreka 2019 oraz ligi ESEA Advanced.