Piękne to były dni, ale niestety koniec nieuchronnie nadciąga. Dziś odbędzie się ostatnie spotkanie podczas berlińskiego Majora, a zmierzą się w nim zawodnicy Astralis oraz AVANGAR!

O ile obecność zespołu „Gla1ve’a” nie jest niczym zaskakującym, tak widok kazachskiego zespołu w finale Starladder Major Berlin 2019 jest największą niespodzianką. Nie tylko turnieju, ale także tego roku. Ostatni raz zespół z Kazachstanu występował w finale turnieju rangi Major w lipcu 2017, gdy Gambit Esports niespodziewanie triumfowało podczas PGL Kraków 2017. Wtedy MVP tego turnieju został wybrany obecny zawodnik AVANGAR, „AdreN”.

„Quikert” i spółka wczoraj wyeliminowali australijskie Renegades, a Duńczycy w półfinale pokonali bez żadnych problemów amerykańskie NRG. Podopieczni „Zonica” staną przed szansą na wygranie czwartego Majora w historii swojej organizacji. Jeśli im się to uda, sprawią niesamowity prezent swojemu snajperowi, „Device’owi”, który obchodzi dzisiaj 24. urodziny!

Początek  finałowego starcia zaplanowany jest na godzinę 18:00. Spotkanie rozgrywane będzie standardowo w formacie Best Of Three. Czy trofeum za najważniejszy turniej w CS:GO wróci na kazachską ziemię? A może pozostanie ono w Skandynawii? Przekonamy się już za kilka godzin! Emocji na pewno nie zabraknie!