Do błędów ze strony EA gracze są już przyzwyczajeni, lecz tego chyba nikt się nie spodziewał. Dziś w nocy niektórzy gracze z Hiszpanii mogli grać w pełną wersję gry, 21 dni przez premierą!

Nie jest to pierwszy błąd dotyczący premiery FIFA 20, bowiem jakiś czas temu w sklepie Xbox można było pobrać pełną wersję gry, pod warunkiem, że zakupiliśmy wersję cyfrową. Dzisiaj natomiast hiszpańscy gracze mogli bez problemu pobrać i uruchomić grę, mając dostęp do wszystkich trybów, a zwłaszcza FIFA Ultimate Team.

Dzięki uprzejmości niektórych osób, którym udało się odpalić grę przedpremierowo, otrzymaliśmy spory przeciek informacji dotyczący kart poszczególnych zawodników w FUT 20. Wśród nich znajdują się Leo Messi, Cristiano Ronaldo czy Virgil Van Dijk!

Jak widzimy na powyższym obrazku, wybrany kilka dni temu najlepszym zawodnikiem UEFA Virgil Van Dijk otrzymał upgrade o 2 punkty overallu, dzięki czemu będzie jednym z najwyżej ocenionych obrońców. Oprócz Holendra, widzimy także jego klubowego kolegę, Mohameda Salaha. Egipcjanin również dostał upgrade statystyk o dwa punkty. Na zdjęciu znajdują się także dwaj zawodnicy Realu Madryt – Karim Benzema i Gareth Bale. Ten pierwszy otrzymał upgrade o 2 oczka, a drugi downgrade o trzy. Dodatkowo poznaliśmy overall Angela Di Marii i Hugo Llorisa. W przypadku tego pierwszego mamy do czynienia z ulepszeniem o jeden punkt oceny ogólnej. Bramkarz Spurs został natomiast nietknięty jeśli chodzi o statystykę ogólną.

Na powyższym obrazku, niestety gorszej jakości, możemy ujrzeć m.in. overall uwielbianych przez graczy Paula Pogby, Alexa Sandro i Luisa Suareza. Ale oprócz nich, znajduje się tutaj Leo Messi, który jest najwyżej ocenioną zwykłą kartą w grze. Argentyńczyk otrzymał pozycję na prawym skrzydle i lekki downgrade tempa, ale mimo to zachował 94 punkty oceny ogólnej.

Natomiast największy konkurent Messiego w walce o złotą piłkę, Cristiano Ronaldo zanotował spadek o 1 punkt overalla. Prawdopodobnie ma to związek z utratą przez EA Sports licencji na klub Portugalczyka – Juventus Turyn.

Poznaliśmy również wygląd karty Roberta Lewandowskiego. Nasz rodzimy napastnik otrzymał upgrade statystyk o 1 punkt overalla, i jest w tym momencie drugim najwyżej ocenionym napastnikiem w grze ( pierwszy jest CR7).

Jakby tego było mało, nad ranem osoba zarządzająca profilem EA na Facebooku omyłkowo opublikowała grafikę przedstawiającą karty nowej ikony, Zinedine Zidane. Post został szybko usunięty, ale społeczność FIFY była szybsza i obrazek ten „lata” już po sieci.

Oczywiście przecieków jest więcej, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy psuć wam zabawy przed premierą FIFY 20. Jeśli chcecie dowiedzieć się wszystkiego, zajrzyjcie na profil Damiana „Xenq” Przybyły na FB i „Mitch.trading” na Instagramie.