Przed chwilą EA Sports ogłosiła tegoroczną drużynę „Obiecujące Transfery”! Już od piątku gracze bedą mogli trafiać w paczkach na specjalne karty m.in. Edena Hazarda, Antoine Griezmanna czy Frenkiego De Jong!
Event Ones To Watch wystartuje już w piątek o godzinie 19:00. Do pakietów trafią wtedy  23 karty specjalne zawodników, którzy zostali w minionym lecie bohaterami głośnych transferów. Wśród nich znajdują się takie gwiazdy, jak Eden Hazard, który przeszedł za 150 milionów euro z Chelsea do Realu Madryt, Antoine Griezmann, który zamienił Atletico Madryt na FC Barcelonę, czy Joao Felix, za którego zespół z Madrytu zapłacił 120 milionów euro!

Oprócz tej trójki, karty „live” otrzymają zawodnicy, z których gracze chętnie korzystają na początku gry. Jednym z nich jest środkowy obrońca Bayernu, Lucas Hernandez. Ones to watch otrzyma również dwóch zawodników Borussi Dortmund, Julian Brandt i Thorgan Hazard. Fani FIFY na pewno zainteresują się także kartą specjalną Romelu Lukaku czy Hirvinga Lozano.

Wszystkich zawodników OTW znajdziecie na poniższym obrazku:

Karty „Obiecujące Transfery” są jednymi z najbardziej wyjątkowych w całej grze. Ich statystyki aktualizacją się wraz z  otrzymaniem przez danego zawodnika Ones to watch, choćby In-Form oraz Motm. Aktualizacja kart nie obejmuje drużyn roku oraz sezonu.

EA ogłosiło również, że gracze bedą mogli zadecydować o tym, kto dostanie dwudziestym czwartym zawodnikiem OTW. Swój głos oddać można poprzez wybranie jednego piłkarza z trójki: Eder Militao, Allan Saint Maximin lub Patrick Cutrone. Player pick zawierający karty na wypożyczenie tych zawodników otrzymacie po wejściu do FUT lub aplikacji towarzyszących.

Gracze, którzy zakupili edycję Ultimate z gwarantowaną kartą Obiecujące Transfery, swoją nagrodę otrzymają zaraz po starcie eventu.

Piłkarze Ones To Watch dostępne będą w paczkach od godziny 19:00 w piątek, a trafiać na nie będzie można przez tydzień. Twórcy gry zapowiedzieli również codzienne SBC tematyczne oraz nowe wyzwania, związane z największymi  transferami.