Lotto Puchar Zdobywców Pucharów
Dziś o godzinie 11:00 rozpocznie się pierwszy mecz turnieju Lotto Puchar Zdobywców Pucharów. W walce 4 topowe drużyny z Polski!

Cztery czołowe polskie ekipy już w ten weekend powalczą w turnieju z pulą nagród rzędu 70,000 zł. Udział w zawodach biorą: AGO Esports, devils.one, x-kom team oraz PACT. Są to triumfatorzy Polskiej Ligi Esportowej, ESL Mistrzostw Polski oraz Good Game League, natomiast ostatnia z wyżej wymienionych drużyn dostała zaproszenie (dzika karta) od organizatora. Poznaliśmy również rozpiskę dzisiejszych spotkań. Tak się ona prezentuje:

  • 11:00 AGO Esports vs x-kom team
  • 14:00 devils.one vs PACT

Jest o co walczyć, ponieważ na zwycięzcę czeka aż 50,000 zł! Przegrany spotkania finałowego będzie się musiał zadowolić „jedynie” 20,000 zł! Każdy mecz zostanie rozegrany w systemie BO3. Warto również wspomnieć, że turniej odbywa się podczas Game Jam Square, czyli imprezy skierowanej do miłośników Game Devu. Patrząc na drużyny biorące udział, można pomyśleć, że jest to również walka o „top 1 pl”. Która drużyna wygra Lotto Puchar Zdobywców Pucharów? Tego dowiemy się już w niedzielę!