Kilka dni temu Team EnVyUs rozwiązało kontrakty ze swoimi zawodnikami, zarówno z głównym składem, jak i z akademią. Wśród „poszkodowanych” graczy znalazł się również Adil „ScreaM” Benrlitom. Przy tej okazji postanowił opisać ostatnie dwa lata swojej kariery.

W swojej wypowiedzi Belg rozpoczął od przygody w G2, a dokładniej – od jej końca. Mówił, że była to jedna z gorszych rzeczy, jakie spotkały go w karierze. Wspominał również o tym, że dawał z siebie wszystko, a w samej drużynie czuł się bardzo dobrze. Niestety to nie wystarczyło i „ScreaM” musiał się przenieść do EnVyUs.

Adil wspomina w swojej wypowiedzi EnVy jako jedną z najlepszych organizacji w historii CS’a. Z faktem tym wiązał wiele nadziei, niestety ich wyniki były, delikatnie mówiąc, niezadowalające. „ScreaM” wręcz wstydzi się tego, co w owym czasie prezentowało swoimi wynikami EnVyUs. W swojej wypowiedzi porusza również temat atmosfery w składzie:[su_quote url=”http://www.twitlonger.com/show/n_1sqiqdc”]Praktycznie codziennie kłóciliśmy się o głupie rzeczy, sprzeczając się cały czas. Nie mogliśmy robić postępów bez krzyczenia i obrażania siebie nawzajem. Byłem zawiedziony z tego powodu. Nie mogłem, wnieść swojego doświadczenia do zespołu. Mimo wszystko próbowałem, pozostać zmotywowanym i być najlepszą wersją siebie. Warunki nie były optymalne dla kogoś takiego jak ja, żeby pokazywać swoją grę z najlepszej strony. Ale mimo to dałem z siebie wszystko, i jako gracz nie mam wyrzutów sumienia, ponieważ nie mogłem zrobić nic więcej. Gdybym miał podsumować 2017 rok jednym słowem, byłoby to- frustracja.   [/su_quote]

Jest to zaledwie część wypowiedzi „ScreaM’a”. W dalszych akapitach wspomina między innymi o dojściu „kioShiMy”,o tym, jak wielkie nadzieje wiązali z jego doświadczeniem, wyniesionym z FaZe Clanu. Możemy również wyczytać wiele dość ciekawych faktów, jak na przykład to, że jeden z najlepszych aim’erów na świecie grał jako support…

Jeśli jesteście ciekawi pełnej wypowiedzi Adila „ScreaMa” Benrlitoma, znajdziecie ją pod tym adresem. Jeżeli mielibyście kłopot ze zrozumieniem niektórych słów Belga, koniecznie dajcie nam znać pod postem, a przetłumaczymy dla Was całego tweeta!