Dosłownie kilka minut temu rosyjska organizacja Virtus.pro przedstawiła nowy skład dywizji CS:GO. Od teraz w pomarańczowo-białych barwach grać będą:
-Paweł 'byali’ Bieliński
-Mateusz 'TOAO’ Zawistowski
-Michał 'snatchie’ Rudzki
-Janusz 'Snax’ Pogorzelski
-Michał 'MICHU’ Müller
Trener: Jakub 'Kuben’ Górczyński

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przypomnijmy tylko, że od kilkunastu dni organizacja nie miała swojego składu w CS:GO. Poprzedni został zawieszony, po tym jak odpadł z zamkniętych kwalifikacji do Minora. Trzon zespołu został zbudowany wokół MICHA oraz snatchiego, tak jak zapowiedział menadżer organizacji- Roman Dvoryankin. Trzech zawodników miało aktualne kontrakty z Virtus.pro, mowa tu oczywiście o MICHU, snatchiem oraz byalim, który od września znajdował się na ławce rezerwowych. Póki co organizacja nie podała jeszcze kwoty, za jaką wykupiła Snaxa z mousesports oraz TOAO z AGO. Warto przypomnieć, że Janusz został sprzedany do mouse za około 280 tysięcy dolarów(są to nieoficjalne informacje), jednak przez ostatnie kilka miesięcy jego wartość jako zawodnika raczej spadła

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Decyzja ta jest równoznaczna z odejściem Neo, morelza oraz pashy. Co do ich dalszego losu nie mamy póki co pewności. Z plotek możemy jednak wnioskować, że Neo pójdzie w ślady TaZa i zbuduje wokół siebie skład, złożony z młodych zawodników.

Przeczytaj:  Wielki finał IEM Chicago 2019 już dziś wieczorem. Powalczy ENCE oraz Team Liquid!